
Чоловічий рюкзак шкіряний міський для ноутбука 28х40х14, сумка на спину для студента Tiding Bag , чорна
4 880 ₴
- В наявності
- Код: B2-884371A
+380 (63) 781-47-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий рюкзак шкіряний міський для ноутбука чорний Tiding Bag B2-884371A
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Виробник: Туреччина;
Колір: чорний;
Розміри (ШхВхГ, см): 28 х 40 х 14 см.
Структура:
(1) одне основне відділення на блискавці;
(1) одна бічна кишеня на блискавці;
(3) три накладні внутрішні кишені;
(1) одна вертикальна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Стильний рюкзак із якісної натуральної шкіри. Дуже практичний та вмістовний. Ззовні на лицьовій стороні рюкзака розташована функціональна кишеня. Основне відділення велике. Фурнітура якісна. Модель універсальна, підійде як чоловікам, так і жінкам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 880 ₴









