
Шкіряний чоловічий рюкзак класичний чорний з натуральної шкіри якісний Tiding Bag 45239
2 550 ₴
- В наявності
- Код: 45239
+380 (63) 781-47-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний чоловічий рюкзак класичний чорний з натуральної шкіри якісний Tiding Bag 45239
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Виробник: Туреччина;
Колір: чорний;
Розміри (ШхВхГ): 30х42х16.
Структура:
(1) одне основне відділення;
(1) на лицьовій стороні кишеня на блискавці;
(3) три внутрішні кишені.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків. Підходить під 15' ноутбука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴










